Polski fotograf w Milton Keynes, Buckinghamshire

Polski fotograf w Milton Keynes, Buckinghamshire

Cześć, nazywam się Beata Szafer. Fotografuję rodziny i dzieci w Milton Keynes i okolicach.

Od kilku już lat tworzę piękne kadry dla rodzin, które zaufały mi i zdecydowały spotkać ze mną.

Moją pasją jest fotografia noworodkowa. Uważam, że zdjęcia z tego okresu są najcenniejszą pamiątkę jaką rodzic może podarować swojemu dziecku. Jest to inwestycja której na pewno nie będziesz żałował i która to będzie towarzyszyć Tobie, Twojemu  maluszkowi i kolejnym pokoleniom przez wiele kolejnych lat.

Beata Szafer polski fotograf w UK

Dziecięca fotografia

Jestem również wielkim fanem portretów rodzinnych. Zawsze zaczynam od nich sesje noworodkowe czy sesje rodzinne. Starszym dzieciom pozwala to oswoić się z kamera, zbudować zaufanie i przełamać pierwsze lody.  Dopiero wtedy rozpoczynam pracę z dziećmi.

Wyjątkiem są sesje typu cake smash. Tu całkowitą uwagę i czas poświęcam młodemu jubilatowi. Dokładnie i pracowicie przygotowuje dekorację, która wspólnie ustalimy dla Twojej pociechy, zamówię tort oraz zadbam o dobry humor małego modela. Jeśli masz jakieś ciekawy pomysł, bardzo proszę podziel się nim ze mną. Postaram się go zrealizować dla Ciebie.

Więcej o sesjach fotograficznych przeczytasz w angielskiej wersji językowej do której gorąco Cię zachęcam.

Znajdziesz tam więcej szczegółów dotyczących nie tylko samych sesji ale także cennik oraz najczęściej zadawane pytania w dolnej części każdej podstrony. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź rezerwacji terminu, zachęcam Cię do kontaktu.